Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs rajtam felesleg, csak...

Nincs rajtam felesleg, csak feszesíteni szeretném a hasamat. Speedfitness megoldás?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék szép, feszes hasat. Jelentem, lusta vagyok és nem nagyon tettem soha az alakomért, szerencsés genetika miatt vagyok vékony. Osztottam, szoroztam és meg tudnám fizetni a speedfitnesst, szóval nem ezekre a dolgokra szeretnék véleményt kapni.


Inkább arra, hogy 1-2 hónap alatt a mostani hasamból (amin nincs felesleg, de izom sem, olyan, hogy evés után löttyed, reggel meg szép lapos) lehetne ezzel a módszerrel varázsolni mondjuk:

[link]

[link]

ilyesmi hasat?


Az étkezésem normális, mindig odafigyelek, hogy ne egyek túl sokat, többé-kevésbé egészségesen eszem.



2015. máj. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez már késő van, talán jövő nyárra meglesz. Az idei nyárba ne éld bele magad:)
2015. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd?

Csak egy kis izmot szeretnék csempészni a hasamba, nincs nagy baj vele most sem. Ezzel a módszerrel pedig valaki 2 hónap alatt két ruhaméretet fogyott...(nem, nem honlapon olvastam, ismerős tapasztalata)

2015. máj. 16. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogyás és az izmosodás 2 külön dolog.

Én csak azzal fogytam 1 hét alatt 6 kilót hogy kevesebbet ettem mint eddig. Az izmosodás viszont idő függvénye.

2015. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt lehetne ettől izmos a hasam?
2015. máj. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!