Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés mellett lehet...

Súlyzós edzés mellett lehet hatékonyan zsírt leadni, fogyni?

Figyelt kérdés

Haveromnak megígértem, ha már nem kell dolgoznom nyári melót akkor elkezdek vele kondiba járni, hogy ne legyen egyedül. Régebben is jártam, csak akkor az akkori edzőpartnerem abbahagyta, aztán motiváció híján én is.

Azóta összeszedtem jó pár kilót, és elsődlegesen ezt szeretném leadni, az izomzat építése tök másodlagos, inkább legyek vékony, mint dagadt.


A lényeg, mennyiszer mennyit kéne futnom hetente ahhoz, hogy le adjak a zsírból. Illetve van-e értelme emellett súlyzós edzést csinálni, nagy súlyokkal, hogy izmosodjak is?


Vagy az eltérő kalória bevitelek miatt ezt lehetetlen összehozni? Igazából úgy akarok fogyni, hogy maradjon rajtam formás izom.


20/F 182cm 88kg



2015. jún. 28. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme. Egy normális étrendet követve, heti 3-4 alkalmi kardió, mellette súlyzós edzés viszonylag hamar (nem 1-2 hét :) ) látható eredménnyel fog járni.

Mivel alapvetően zsírt szeretnél leadni, izmot nem fogsz tudni növelni, mivel kalóriadeficites állapotot kell fenntartani. De ha van rajtad azért némi izom, edzel és sok fehérjét fogyasztasz, formás maradhatsz.

2015. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél persze h van értelme súllyokkal is edzeni csak akkor az arra fog szolgálni h leadj pár felesleges kg ot nm izom növelésre a kettő nm kivitelezhető az étrend miatt hisz ha fogyni akarsz az étrendeden is változtatnod kell izom növeléshez pedig sokkal mássabb étrended kell legyen ...és futni amennyi jól esik és birsz hiába mondom h szaladj napi 5 km ert ha nm birod amikor ráérsz szaladj csak de elsődleges az étrend a nélkul szaladhatsz bármennyit hiába szaladsz le 5km t pl ha miután hazaérsz pepsit iszol és chipszet majszolsz a fotelben ülve
2015. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!