Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak otthoni...

Hogyan válasszak otthoni használatra vibrációs trénert?

Figyelt kérdés
Ha használtok ilyet, megköszönném, ha segítenétek, hogy mik alapján válasszam ki a legjobbat. A Flabi túl drága, de pl. egy Crazy Fit? Azt is tudom, hogy billegő mozgású legyen, de, hogy pl. Watt számot figyeljek-e, vagy milyen programok legyenek rajta, ezt nem tudom. Hol tudnának ebben segíteni, tanácsot adni?

2015. jún. 29. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek? Az ég világon semmi értelme nincs a vibrációs trénereknek... Nem fogsz tőlük fogyni, mégcsak fitten sem tart... Az egyedüli haszna, hogy élénkíti a rázkódás a kötőszöveti vérkeringést... Minden más, csak kamu marketing.
2015. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A férj/barát méretét vagy attól kisebbet érdemes választani ezekből a rezgős dolgokból,mert ha hosszabbat,vastagabbat választasz,akkor a rendszeres használat mellett egy idő múlva a partneredet érezheted "kevésnek" majd:D


Viccen kívül ne legyél már ilyen haszontalan vackok megvételére rávehető bepalizható lüke!Ha otthon akarsz edzeni akkor a minimum a Fegyencedzés.És mielőtt lehurrogod mert nem ismered olvass utána ha van 5 perced rá/magadra.

2015. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Ilyenekre számítottam, különösen a 2-es nem lepett meg. Igazad van, bár Barát/Férj mellett nincs is ilyenre szükség. :)


Nekem az ismerősi körben vannak, akik már egy éve flabiznak, és mellette semmit sem sportolnak. Feszesebbek lettek és nem híznak, de nem is fogynak. Erre a célra szerintem sem alkalmas, de az izommunkát, vérkeringést tényleg fokozza.

2015. jún. 30. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
De ennyi erővel felülhetsz a mosógépvtetejére centrifuga program alatt, nem kell ehhez tízezreket, százezreket kiadni....
2015. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háháhá :D Ez jó :D Mosógép xdxd. Tényleg na a nagy flabe fanoknak nem is adtál rossz ötletet. Ezek a sz@r cuccok most komolyan mit várnak az emberek?

Én azt tanácsolom ne válassz semmit pénzkidobás, időpocsékolás ehelyett inkább szépen vidd le magad egy edzőterembe s kezdj el dolgozni, vagy otthon állj neki a fegyenc edzésnek jobban jársz.

2015. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!