Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem a...

Miért van hányingerem a fogvédőtől?

Figyelt kérdés

Thai-box-ra járok és nem tudom, hogy miért de hányingerem/öklendezem a fogvédőtöl ?

Nincs valami ötletetek, hogy miért van ez ?

Igen... már rá van igazítva a fogsoromra, még vágtam is le egy kicsit a végéből, mert edzőtársam mondta, de az sem segített !!!

SOS... már nem bírom tovább !

Fogvédő nélkül, meg kiütik a fogam !!!

HELP PLEASE... :(



2015. júl. 31. 01:29
 1/5 aikiboxer ***** válasza:

Vágj le még a végéből. Az enyém annyira le van vágva, hogy csak az első négy fogamat védi.


És zsákolj fogvédőben, hogy szokjad.

2015. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok !!! :D

Én is levágtam egy nagyobb darabot a végeiből, úgy hogy csak az első fogaimat védje, és így már valamivel elviselhetőbb érzés !

Köszi még egyszer :D

2015. júl. 31. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anélkül nyomom, nem ütik ki, csak majd versenyre veszek. Amúgy hord otthon is egy két órát, hogy szokd!
2015. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
Soha nem szabad fogvédő nélkül kesztyűzni -- kapsz egy felütést és összekoccannak a fogaid; vagy véletlenül összefejeltek... Ha letörött a fogad sarka, majd átgondolod még ezt a kérdést, persze akkor már késő lesz.
2015. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DexaN válasza:
Én az oldalából akarok majd vágni, mert nyomja az ínyem külső részét, de cefetül :/
2018. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!