Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalat a pilatesről?...

Tapasztalat a pilatesről? Futásról?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 165 cm 45 kg. Többen is mondták hogy ez szerintük kevés de láthatóan van rajtam felesleg, úgy 3-4 kg. Olvastam a pilatesről, hogy segít a jó testtartásban, és mindent átmozgat. Szerintetek ez jó lehet? Emellett a futást terveztem reggelente suli előtt. Ilyen 15-20 perc elég lehet, vagy több kell? És szoktam figyelni azt is hogy minél kevesebb cuktosat, zsírosat egyek. Szerintetek ennyi elég? Bármilyen tanácsot megköszönök.

2015. aug. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs extra célod a dologgal, csak egy átlag kondi, és formába kerülni, akkor kb elegendő (mondjuk 165/45-el nehéz elhinni azt a felesleget :))

Ha mozogsz eleget, akkor nem kell semmi speciális diéta, én is ezt követem, hogy a cukros dolgokat kiszórtam az étrendből, de ez nem jelenti azt, hogy néha nincs egy sütemény vagy egy cola, csak nem napi rendszerességgel kell ezeken élni.


A futás inkább olyan 25-35 perc között legyen, nem kell nagyon rohanni, kényelmes tempóban.

2015. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a cél a felesleg leadása lenne :)
2015. aug. 18. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit izmosodnod kellene inkább, ha nem érzed magad elég feszesnek. Persze, itt nem konkrétan testépítésre gondolok, így akár a pilates is jó lehet, vagy bármilyen, első sorban saját testsúlyra építő módszer.

Ha van lehetőséged (anyagiak és hely) lemenni egy terembe, akkor próbálj ki egy trx edzést pl.

2015. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pilatestől nem fogsz fogyni, csak a tartásod lesz jobb. A mindent átmozgatás pedig a hát és mélyizmokat jelent, tehát méh környéke.
2015. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!