Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft revolver néha gyengén...

Airsoft revolver néha gyengén lő, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ruger Superhawk 6" Co2-es revolverem van.

Eddig Walther 12g-os Co2-vel használtam és 0.20g-os 6mm-es bb-vel, és gond nélkül működött. Vettem magyar oldalról patront és 0,30g-os bb-t...a patron ütött kopott, ha jól látom Daisy márka lehet...És ezzel az utóbbi patron-lőszer kombóval ha egymás után lövök, akkor a második-harmadik lövésnél egyre gyengébb a lövés utána már a golyó csak úgy pottyan ki a csőből, mintha meggymagot köpnék...ha várok egy kicsit, akkor újra 1-2 lövés erejéig erős, és utána legyengül. Mi lehet ennek az oka? Az új patron lehet a hibás? Vagy esetleg a pisztolynak van valami gondja?

Ha valakinek van valami ötlete, előre köszönöm!



2015. okt. 17. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a csatlakozónál ereszti el a gázt (de ugye felgyülemlik és akkor erősebb lesz megint pár lövésre egy kis idő után), vagy tényleg a patron a ludas.
2015. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

A patron betekerésekor még csak szisszenést sem szoktam hallani, nekem úgy tűnik, hogy nem szivárog...de ez még semmit sem jelent..Lehet, hogy igazad van.

A biztonság kedvéért próbáljam ki, hogy egy patront teflon szalagos "trükkel" használok?

Próbáltam külföldi fórumokon is keresgélni, de hasonló problémát még nem sikerült találnom....

Ha rájövök, hogy mi a gond majd ide fogom írni, hátha másnak is lesz ilyen gondja.

2015. okt. 18. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A régebben használt patronnal nem tudod megpróbálni? Mert akkor egyértelmű a hiba forrása, ha azzal működik rendesen.


Egy próbát meg ér a teflonszalagos trükk is.

2015. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Walther patront még a pisztollyal együtt rendeltem külföldről, és az már elfogyott sajnos. Utánpótlás patront a postaköltség miatt nem érte volna meg onnan venni....bár ha most a patron miatt van ez a probléma, akkor mégiscsak jobb lett volna többet fizetni érte.

Ha lesz időm kimenni a "terepre", akkor fogok tesztelgetni a régi bb-vel is és a teflon szalaggal is...

2015. okt. 18. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Taiwanguntól rendelted, akkor közösbe rendelhetjük október végén... :D
2015. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megbeszélhetjük... Most el kell lépnem a géptől, de majd írok privátot.

Köszi a segítséget. :)

2015. okt. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!