Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat szeretnék! De a...

Kockás hasat szeretnék! De a keresőt nem tudom használni, annak ellenére hogy naponta van ilyen kérdés! Akkor most megérdemlem hogy válaszoljanak nekem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 18:36
 1/6 anonim válasza:
?:D megérdemled hááát!:D
2010. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
N E M
2010. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ a genetikádtól pl ha kövérvagy akkor nemfog annyira megláccani mint egy vékony emberen. Én aztmondom hogy hasprés hasprés hasprés sokszor sokat amég birod egynap szünetekkel az elején lehet 2nap szünet is( van aki aztmondja az 1 nap iskevés) bocs ha szarul irtam siettem:DD
2010. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


olvasni még tudsz azért


csakis diétával,hasprés nélkül is lehet kockás a hasad

2010. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az előző kettőnek köszönöm a készséges választ, de a kérdést azért írtam ki mert eléggé idegesítő hogy kb minden 10 kérdés kb erről szól ahelyett hogy venné a fáradtságot a kérdező és visszakeresne.


Amikor meg írnak neki hogy nézze vissza a régebbi kérdéseket, még ő van felháborodva.

2010. márc. 18. 19:02
 6/6 anonim válasza:
Valamelyik nap olvastam a startlap.hu hírei közt.Pont erről írtak.Nézz utána.De ha beírod a googleba akkor sok cíkket feldob neked.A hasprés tényleg jó,de a lényeg h. sok sorozatot csinálj és ne csak a felső hasizmot,de az oldalsot is erősítsd.Az alsó a legnehezebben fejlődik,de kitartással az is meg fog látcani.Igyál sok vizet és egyél fehérjét, az segít izmosodni.
2010. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!