Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem mondani...

Astor90 kérdése:

Valaki el tudná nekem mondani hogy mi a különbség a Specpodgotovka (Systema) és a krav maga között? Azonkívül, hogy teljesen más országban alakultak ki.

Figyelt kérdés

Ami érdekel a krav magával kapcsolatban hogy mik ezek a szintek.Nem tudom értelmezni őket hogy mit jelentenek és hogy ezek alapján hogy válasszak edzőt, instruktort.

mint pl G2,G3 vagy E1,E2 mik ezek a jelölések?????



#krav-maga #Systema #Specpodgotovka
2015. nov. 4. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

a systema orosz, a krav izraeli. A systema sokkalinkább a varázslásra épül, a krav szerintem gyakorlatiasabb. Persze igazán kemény önvédelmet nem fogsz tanlni egyik helyen sem, mert systema alig van idehaza, szinvonal béka segge környékén. Krav meg mindenhol van, instruktortól függetlenül a csoportok tele vannak egyetemista lányokkal, meg kockákkal. Legalább jól megtanulod megvédeni magad a lányokmeg nerdek ellen, hasznos lesz amikor sorba kell állni a star wars jegyért.


a krav szintjei

P (practicioner) 1-5 kezdő szintek között 3 hónap kivárás

G (graduate) 1-5 haladó szintek között 6 hónap kivárás

E (expert) mester fokozat


a szintek az égvilágon semmit nem jelentenek.Ha kicsengeted az instruktori képzés árát, több szintet is léphetsz. Csak a pénzt hozzák a szervezetnek, mert mindegyikre vizsgázol, van vizsgadíj, magasabb szinteken meg már nem is vizsga van, hanem felkészítő tábor, súlyos pénzért.

2015. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és te mit ajánlanál??? ha nem krav és nem systema akkor mit?? MMAztam
2015. nov. 4. 21:06
 3/14 kovpet ***** válasza:
# 1: Amikor én jártam krav magára, akkor azért hagytam abba, mert 2m-es és 120 kilós arcok maradtak csak, akik ketté törtek minden edzésen. Te rossz helyre járhattál. Vagy én :)
2015. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ez tetszik:)

Szóval köszönöm az infót meg hogy semmit nem ér.valahogy ezt a seregnél meg a rendfentartó szerveknél nem igy gondolják.legalább megtudtam amit akartam.

2015. nov. 5. 02:14
 5/14 aikiboxer ***** válasza:
Próbáld meg a defendot. Kb ugyanaz mint a krav maga. Van az edzéseken sparring szóval valamennyire reális.
2015. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
defendo kravmaga egykutya. a hazai defendo egy régi kravos kezében van.
2015. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

itt van ez a videó, az összes önvédelmi rendszer állatorvosi lova.


https://www.youtube.com/watch?v=Pfuwul1Tk1Y


ez speciel defendo, de ugyanilyen a magyar krav is.


mit látunk.

földharc, mountból kijöve, és fojtásból szabadulás

állóharc, tolórúgás, köríves lowkick

és a végén egy földrevitel.


ha megnézem mit csinál ott az összes ember, tragédia. A technikai végrehajtás színvonala kritikán aluli, talán ha egy jó körívest láttam. De lefogadom nem itt tanulta a csóka. egy mma edzésen ennél azért magasabb színvonalat látni idehaza.

2015. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A különbség az, hogy az egyiket ki tudom mondani, a másikat meg nem. :D
2015. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell, hogy Magyarorszagon a gyakorikerdesek a legynagyobb lejarato oldala a krav maga egeszenek.

Itt mindenki probalta, mindenki ert hozza, tud rola mindent.


Az elso valaszolo lefelezte a kivarasi idot es hulyeseget is irt.

Kezdo szintek kivarasi ido 6 honap, a halado szintek kozott 12 honap es a mester 2 ev. Hoppa!

Ez egy akorikerdeses kitalacio megint, hogy meg lehet venni a vizsgat, meg az instruktori cimet. Ez akkora baromsag, hogy sajnos mar faj.


Szerencsere ez a lejaratas itt csak nehany embert erint maximum es teljesen felesleges. Sparring is van, de a mindenttudo keyboard warriorok szerint nincs, igy nyilvan az az igazsag.


Mellesleg itt van par ember akiknek az a perverzioja, hogy tobb regisztracioval ugyanarra a kerdesre reagal, es fikazza az adott harcrendszert, ogy minep hihetobbnek eladva a sajat verziojukat.


Pl: az utobbi 3 kerdes " hol van Tatabanyan krav maga edzes" . 1 kerdes nem eleg, mert nem sikerult az uszitas es a lejaratas. Senki sem harapott ra a csalira akkor kiirt meg kettot, azok sem jottek be igy van meg kerdes mint ez.

2015. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*igy minel
2015. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!