Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a magyar forma 1 az...

Julcsikan kérdése:

Igaz hogy a magyar forma 1 az embereknek évi 100 milliárd forintjába kerül? Ha ez igaz, szerintem le kéne állni vele. Csk a Mercedesek köröznek. Unalmas. Hány ember éhezik itthon? És érdemes volt kijutni a foci EB-re?

Figyelt kérdés
Forma 1, sport 2015

2015. dec. 6. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nah ennek fuss neki még egyszer! Teljesen értelmetlen és összefüggéstelen amit kérdezel!
2015. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan magas az összeg.

Egyébként nem ezeken az összegeken kell rúgózni, hanem azon, amit ellopnak meg nem hatékonyan használnak fel.

2015. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem minden sport támogatással le kellene állni és alapjában véve kellene az ország alapjait normálisan megmunkálni és nem egy bazi drága tetőt tenni egy rakat szarra.


Oktatás, egészségügy mind nevetséges és megszorításokat kapnak amikor meg minden hülye sportra annyi pénz jut... érdekes.

Ja igen és a GDP-vel példálóznak... hát én egyszer levágatnám egy politikus kezét és választhatna mit kell: orvosi ellátás vagy megnéz egy forma 1-es futamot. Ez alapján lehetne dönteni.

Ja és a Forma 1 díjai ellen olyan országok mint Németország is felháborodásukat fejezik ki... mi meg ugye kifizetjük ez benne a pláne.

2015. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először munkahelyet kellene teremteni, utána egészségügy és oktatás USA vagy svéd mintára. Utána lehetne ilyeneket rendezni. A foci Eb-re legalább kijutottunk, 30 éve először, azonban most is röhej volt, főleg amikor a feröeri fókaidomárokból, óvóbácsikból, villanyszerelőkből verbuválódott csapat vezetett nálunk. Storck is okoskodott, hogy ha ikszelünk Makaóval, lövünk egyet Kukutyin ellen, aztán jön egy iksz Romániával és ha Lakatlan-sziget ellen rúgunk kettőt, majd Törökország veszít, akkor kimegyünk. Hát nem így lett. Mázli, hogy a Dánokat kaptuk, különben egy Norvég a Déli-Sarkig rugdosott volna bennünket. Az egész el van cseszve.
2015. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*nem a Dánokat
2015. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Dán a Déli-Sarkig rugdosott volna bennünket
2015. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyre unalmasabb. Multkor elaludtam rajta. De úgy is mercedes nyert. Nem tudom az 1. vagy a 2. pilota.
2015. dec. 7. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Már mi kerülne ezen évi 100milliárdba??

A megrendezés 6milliárd, de jóval több az ami visszajön.

A pályát ritkán újítják, például most újraasztfaltozzák.

2015. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem:)

,,11 milliárd forintba kerül a Forma-1-es Magyar Nagydíj megrendezése 2017-ben''

2015. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hol van az az évi 100milliárdtól, amiről a kérdező beszél?
2015. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!