Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismer valaki Systema oktatót,...

Ismer valaki Systema oktatót, aki tud velem egyénileg foglalkozni?

Figyelt kérdés
2 éve kipróbáltam a sportot, és nagyon tetszett, csak abba kellett hagynom egyéb elfoglaltságok miatt, de szeretném újrakezdeni. Ismer valaki ilyen embert?
2015. dec. 7. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha találsz, szólj nekem is. :)
2015. dec. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd meg azt, akinél két éve csináltad...
2015. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Csak érdeklődésből kérdezem, hogy mit ad a systema az aikidóhoz, ju jitsuhoz, krav magához vagy defendohoz képest, amiket ezeken nem tudsz megtanulni? Csak mert ha nincs systema hálózat Magyarországon akkor miért nem tanulsz inkább olyat, aminek van hálózata?


Max úgy lenne érdemes systemával foglalkozni, ha mondjuk kapsz egy 5 éves moszkvai ösztöndíjat és ott kint jársz szorgalmasan és onnan hazahozod... De csak így innen-onnan tanulgatni...


Mi a nagy deal a systemában a fenti stílusokhoz képest?

2015. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra irányult, hogy ki tud tanúbizonyságot tenni a Systema harcművészeti stílus egyediségéről, hanem hogy kinek van az ismeretségi körében Systema oktató, aki személyreszabott edzéssel is foglalkozik, ehhez szeretnék válaszokat kapni. Kérdésemet kiegészíteném a következőképpen: Ismer valaki olyan embert, aki aktívan vett/vesz részt Systema edzéseken?
2015. dec. 8. 01:03
 5/5 anonim ***** válasza:
guglival találtam egy perc alatt :D
2015. dec. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!