Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a karate és a...

Mit gondoltok a karate és a judo kombinóciójához?

Figyelt kérdés
Jól oktatott, minőségi Wado-ryu karate+ judo kombinációja jó az önvédelemhez? Kérlek ne a karate szidása menjen itt kérlek titeket. 7 éve karatézok és kiakarom egészíteni egy földharc dobású stílusból. Nincs a közelemben japán meg brazil jiu-jitsu oktatás, grappling.

2015. dec. 20. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen jó, ha jól csinálod és az ütés rúgást sparringoljátok edzéseken.
2015. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen van sparring és gondoltam 7 év karate után már nem keverném jufoval és ezért most kezdeném el. MMA nem érdekel.
2015. dec. 20. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Judo jó, birkó jó, mmaban nagyon sok az életszerű és hasznos földrevitel, ha érdekel ha nem ez így van. És feltehetőleg mman jobban foglalkoznának veled, mint judon vagy bírkón. A legtöbb judo vagy birkó edzőteremben csak a fiatalokat veszik komolyan, ez mma, vagy grappling edzésen nem így van.
2015. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 aikiboxer ***** válasza:
Ha nem találsz olyan judo klubot, ahol felnőttként foglalkoznának veled, menj brazil jiu jitsuzni, ott foglalkoznak felnőttekkel és az is hasznos a karate mellé.
2015. dec. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, valamikor én is próbáltam a kettőt párhuzamosan.
2015. dec. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld :) azt írtam hogy brazil jiu-jitsu oktatás nincs a közelemben :)
2015. dec. 21. 08:58
 7/13 A kérdező kommentje:

MMA nem érdekel mert nem a ketrecben akarok harcolni hanem megvédeni magam meg egyszer majd tanítani. Illetve nem hiszek abban hogy van MMA edzés hanem abban hiszek hogy stílusokat megtanulsz és úgy leszel egy komplett harcros

Én is ebben hiszek amit mond a videóban 1-3 percnél a pasas

https://www.youtube.com/watch?v=V1RvLNfDlus

2015. dec. 21. 09:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Legalábbis én is ebben hiszek ezt az elvet vallom az MMA-ról amit mond a videóban a csávó 1-3 percnél
2015. dec. 21. 09:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Az MMA egy szabályrendszer, 2015-ben szerintem a legkorrektebb arra,hogy a különböző stílusú küzdősportolók összemérhessék a tudásukat. Attól, hogy edzésekre jársz, még nem kell bemenned a ketrecbe, mman egy csomó értelmes dolgot meg tudsz tanulni, többek között a kiemeléseket, földreviteleket, földharcot, judon, vagy birkón járhatsz úgy, hogy a kutyát nem fogsz érdekelni, mert a versenyezőkkel foglalkoznak, mma edzéseken ilyen nincs.


(Nem promózni akarom, nem mmazom, szimplán tisztában vagyok vele, hogy mennyivel több mindent tanulhatsz egy mma edzésen ILYEN KORODBAN, mint egy judo edzésen).

2015. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy az MMA egy szabályrendszer. Közelemben nincs is mma edzés.
2015. dec. 21. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!