Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vissza tudom hozni a formámat,...

Vissza tudom hozni a formámat, vagy elrontottam a jövőm?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok versenyszerűen boxolok már 7 éve, jók az eredményeim és jól is megy. Teljesen motivált voltam egészen novemberig, amikor beteg lettem és ahogy meggyógyultam megint visszaestem, úgy hogy elszoktam az edzéstől. Most, hogy volt pár buli ittam és cigiztem, de nagyon megbántam mert úgy érzem már nem fogom tudni visszahozni a kondíciómat.

Ha nem cigizek/iszok többet és rendesen edzek 1 hónapig vissza tudom hozni a régi formámat a jövő évi versenyekre?



2015. dec. 28. 23:52
 1/3 anonim válasza:
Ha az étkezésre is odafigyelsz, és tényleg odateszed magad, akkor szerintem igen.
2015. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
Persze, hogy vissza tudod hozni magad. Mindenkinek vannak visszaesései, ez benne van a pakliban. :)
2015. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LOL. Már hogyne tudnád :D ? Ha a motivációd megvan, akkor gond nélkül, ha nincs meg, akkor is, csak sokkal nehezebb lesz.
2015. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!