Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -Hogyan tudnék a leghatékonyab...

-Hogyan tudnék a leghatékonyabban jóbb alakot elérni? -A helyben futás (normális fajta, nem séta/lépegetés) az mennyivel rosszabb a rendes futásnál? -Az álltalam végzet "edzés" mennyire jó illetve ha rossz mit változtassak?

Figyelt kérdés

Nem arra célzok hogy én kigyurt testett vagy esetleg tökéletes alakot akarok.Csak egészségesebb akarok lenni és jobban akarom érezni magam a börömben.


Itt arról van szó hogy szeretnék elsősorban fogyni,, Jellenleg 85kg 181cm 17 éves vagyok.(fiú)

Neki álltam egyfajta "edzés" szerüségnek.. (azért szerüség mert mindjárt kifejtem)

A célja a futás.ez úgy csinálom hogy:

- 20p bemelegítés |minden izmom átmozgatása, nyújtások|

- 30-35p futás |sajnos csak helyben futást végzek lakáson belül, kint futni az utcán vagy egy parkban nem igazán szeretnék (elég szégyenlős vagyok :/)|

- általában ugy kb 10 p-ben szoktam felüléssel, haspréssel, fekvő támasszal és hasonlokkal foglalkozni |bár nem erre koncentrállok|

- 20-30p lenyújtás a lehető legtöbb féle képpen az izomláz elkerülése miatt.


Probálok az étkezésre oda figyelni (kb 1500-1750 kalóriánál nem többet enni) de nem igazán tudom hogy számomra mi lenne az ideális. Meg hogy mik azok az ételek amiket el kéne felejtenem.



2016. jan. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A 10 perc edzést és a 30 perc nyújtást én a helyedben felcserélném, kiegészítve egyéb izomerősítő gyakorlatokkal.
2016. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Étrend:

[link]

2016. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!