Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csípőről, belső combból és...

Csípőről, belső combból és fenékből lehet fogyni a spinninggel?

Figyelt kérdés

A lábaim viszonylag vaskosak, azaz alsó tájékon vagyok erősebb, emiatt félek, hogy a spinning csak még jobban "kicombosítana". Izmosodni nem szeretnék, inkább a zsírt lepucolni onnan, ahol fedi az izmokat. Ez spinninggel lehetséges?

Azt tudom, hogy a spinning nem izmosít,mert kardió mozgás.. de valamennyire biztosan erősödik a láb, pl ha megnézek egy bringást, nagyon izmos a lába.



2016. febr. 24. 19:40
 1/5 kovpet ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz. A spinning ok, de az étrenden múlik elsősorban.
2016. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek tisztázzuk, spinning, vagy spinracing?

A spinning az csak kardió, bár ha valaki addig nem tekert, annak óhatatlanul feljön kis izom is (de az miért baj?).

A spinracing az valamivel jobban izmosít, főleg comb, és popsitájékon. Rajtam elég sokat formált, mondjuk én emellett súlyokkal is edzek.

Az, hogy a zsír honnan megy jobban, az egyéni, semmi köze ahhoz, hogy mit mozgatsz. Helyi zsírégetés nincs.

De kell hozzá kcal deficit is, anélkül nincs fogyás!

2016. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kajára is odafigyelek, tisztában vagyok ezzel, csak nem tudom melyik sport az, ami a leghatékonyabb lenne és élvezhető is. Sima spinningre gondoltam, igazából combra nem szeretnék már izmosodni mert így is erős, de ezt már írtam a kérdésben.

A válaszokat köszönöm!

2016. febr. 24. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból izmos, a spinningtől nem fog vastagodni. Az izmosodás inkább azokra jellemző, akik korábban nem sportoltak, eltunyultak, az alapizomzaton kívül szinte nincsenek izmaik.
2016. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
A fogyás nagyobb volument érint akkor is, ha kicsit izmosodsz is. Hacsak nincs nagyon durva sportolói múltad, akkor nem lehet túl izmos a lábad.
2016. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!