Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Tenyleg lehetseges Ennyire lemenni es közben ilyen intenzív mozgást vegezni?

Ha igen akk h gyakorolhatnam be?

[link]

Gondolom a két ürgénél mar be van kamuzva es van valami a ruhájuk alatt de a csajokbol kinezem h meg tudják csinalni.

2016. febr. 29. 15:38  Privát üzenet  

A válasz
Szerinted? Nem lehet megcsinalni egyszeru fizika a csaj laba volt hogy alig ert hozza a foldhoz keptelenseg ugy megtartsd magad

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. febr. 29. 15:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Festett intenzív vörös hajamat visszafesteni az eredeti barnámra itthon lehetséges?
Néhány nappal ezelőtt egy elég intenzív kardió edzést csináltam és a combom nagyon elfáradt. Mind a kettő combomban nagyon kemény izomláz szerűség van már 3 napja. Szerintetk...
Lehetséges intenzív edzéssel 2-3 kosárméretet lefaragni? Ha a súly csökken, mennyit tudok feszesíteni természetes módon?
EZ lehetséges? Edzés után futok olyan 15-20 percet intenziv-lassu-gyors üzemmódban? Ha az étrendet felnyomatom többre akkor nem lessz izomvesztés meg növök úgy is?
Hogyan lehetséges vegán étrenddel és ennyire intenzív edzéstervvel ilyen eredményt elérni? (link)
Az normális, ha futás után kicsit fel vagyok puffadva mindenhol? És lehetséges, hogy 1-2 hét intenzív futás után máris izmosodtam? (többi lent)

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!