Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdenék kondizni de terembe...

NagyTibirka kérdése:

Elkezdenék kondizni de terembe nincs kedvem menni mert a haverjaim közül senki sem jár és akik járnak azok tul fennhordjak az orrukat szóval a terem kihuzva. Van itthon 2db 5 kilós sulyom meg 1 szobabiciklim, milyen gyakorlatokat csinaljak?

Figyelt kérdés
Fogyni is szeretnék.
2016. márc. 27. 13:09
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet. Neten megtálod. Az alapok benne vannak. Találsz benne 3 napos kezdő tervet és szálkásító diétát. 5 kilós egykezesekkel nem sokra mész egyébként.
2016. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM

nézd meg őket, és a videóikat.. sok szerencsét!

2016. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szobabicikli OK, bár a kinti jobb...

De elsőként az étrendedet kell rendbetenni. Ehhez a sárga kapszula jó ötlet, de a bodybuilder oldalon is vannak jó cikkek.

A súlytól meg: ha puhány vagy, túl sok... Ha edzett, túl kevés... Bármilyen súllyal is kezdesz, ha pont jó most az 5 kg-s, akkor is hamar kinövöd. Folyamatos progresszió kell.

2016. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
5 kg max oldalemeléshez elég egy férfinek mégha kezdő is. Másra lófas. :)
2016. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10kilóig tudok pakolni arra a sulyra,szóval elég lesz 1 jó ideig szerintem.
2016. márc. 27. 13:30
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem sokaig, de majd meglátod. Kezdd el el azért így is.
2016. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: Erre ne vegyél mérget!

December végén kezdtem terembe járni, január elejétől edzek súlyokkal. Olyan szinten nulla izomzattal kezdtem, hogy egy kilósakkal csináltam pár gyakorlatot, csak hogy szokják az izmok, hogy dolgoznak. Amolyan felélesztés volt.

Két és fél hónap alatt nőként erről a szintről idáh jutottam:

Vállra 4 kg - ez nagyon le van maradva, most tettem be plusz sorozatokat.

Bicepsz: 7,5 kg

Tricepsz: Álló nyújtás 4 kg, döntött törzsű lórúgás 10 kg.

Hát: Döntött törzsű evezés 12,5 kg

Guggolás: Már csak az első két sorozat megy kézivel, az utolsó kettő rúddal (piramisban, 3. sorozat üres rúd, 4. +5 kg)

Kitörés: Utolsó sorozat 12,5 kg

Tárogatás: 5 kg


Férfiként szerintem a 2x10 kg kezdésnek jó, de jópár gyakorlathoz max pár hét.

2016. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a nulláról kezdtem üres rúddal és már többel dolgozok néhol, mint a saját súlyom. Csak viszonyításképpen írtam le meg hogy lásd, hogy 10 kiló nem lesz sokáig jó. Bicepszre meg oldalemelésre oké. Ezeknél amúgy sem kell izmozni. Viszont két egykezessel nem lehet csinálni az alapgyakorlatokat, mert kevés. Egészítsd ki saját súlyos edzéssel és úgy jobb lesz a helyzet.
2016. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj le egyedül edzeni, nem fognak elrabolni :D
2016. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!