Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet sportolási adatokat...

Hol lehet sportolási adatokat rögzíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem napi szinten futni járni. Egy olyan oldalt keresek, ahol rögzíteni tudom, hogy azon a napon mennyit futottam. Azért nem rakom be csak simán egy exel táblázatba az adatokat, mert láttam ilyesmit kerékpárral, és ott azt is kiírta az oldal, hogy mennyi kalóriát égettem stb.... stb.... Köszönöm az értelmes válaszokat.

2016. márc. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel A5ös kockás füzetet egy komolyabb kalóriamérős órát,aztán meózhatod a futkározást.A netes kalóriamérő amúgyis hogyan mérne edzés közben mért pulzust amiből számol?
2016. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magasság/súly/pulzus ilyenek alapján egyáltalán nem meghatározható a kcal fogyasztás..

Gondolj bele, egy 90kg-os zsírdisznó, meg egy 90kg-os 6% tzs-s testépítő verseny formában nyilván nem ugyanannyi kcal-t éget...

Az összes ilyen kalória számláló táblázat, program becsült adatokkal dolgozik... Ha ügyes vagy akár excel táblázatban is neg tudod oldani, hogy egy alap egyenlet alapján kapj egy hasraütött számot a sportteljesítményedre...

2016. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!