Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi/edzőterembe milyen...

Kondi/edzőterembe milyen ruhában, cipőben illik/érdemes menni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a ruha számít és egyáltalán nem divatozni akarok. Viszont csak utcai ruháim vannak, amik sporthoz kényelmetlenek és hülyének is néznének, ha úgy mennék edzeni. Férfiként nem is nagyon érdekelnek a ruhák, meg a vásárlás és azt se tudom, merre kezdjem.

Nincs semmilyen sportolásra alkalmas ruhám/cipőm. Így mindenképpen vásárolnom kell hozzá valamit, csak nem tudom, mit érdemes. Vegyek egy síma tréninget, vagy inkább valami rövidnadrág és póló, mint a testnevelés órákon? Esetleg testhez állóbb cucc, mint a futók hordanak?



2016. ápr. 6. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hűvösebb időre egy rgyszerű szabadidő ruha ( kapucni és lógó alkatrészek nélkül, nekem már volt balesetem abból, hogy a kapucnim beakatt valamibe, de persze ritka az ilyen. nyárra meg egy kényelmes, valamilyen sportra szánt rövidgatya + póló...

Kényelmes egyenes talpú cipő, nem strandpapucs, meg nem mezítlábazás...

Egy edzőkesztyű sosem árt, de nem muszáj...

+ 1 de legjobb 2db törölköző...

Egyikkel letakarod a gépet amelyiken éppen izzadsz, a másikkal meg törölközöl...


Ja a cipő váltócipő, nem abban vagyunk teremben, amiben jövünk az utcán.

2016. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!