Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok, G36K-ról mi a...

Airsoftosok, G36K-ról mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nézegetem jóideje az AEG-eket, eddig a G36C nem nagyon jött be de ez a K jelzésű egész jónak tűnik. Jobban tetszik mert hosszabb, a C verzió nekem nem jött be, élőben is találkoztam már vele.

2016. ápr. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A G36 az a valóságban is az egyik legjobb kézifegyver, és airsoftban is jókat hallottam róla. Ha nem 2000-ért veszed, akkor nem lesz azzal baj.
2016. ápr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"A valóságban is az egyik legjobb". Aha, papíron, meg lőtéren.
2016. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy Jing Gong G36K fegyverem van (beépített optikás verzió). Én meg vagyok vele elégedve, kényelmes, jó fogása van. Ha nagyrészt terepen szeretnéd használni, jó választás a hosszabb verzió, viszont épületben kicsit nehézkes még behajtott válltámasszal is. Előnyük, hogy alkatrészt lehet kapni hozzájuk bőséggel és kevés befektetéssel szinte mindegyikből pontos, megbízható fegyvert lehet varázsolni. Mindenképp fektess be legalább egy jó minőségű kínaira, egy JG-t használtan 30, újonnan 40-50 ezer körül kapsz.

Egy jó tanács: külföldről rendelj, EU-s országból! Magyarországon drága mulatság fegyvert venni, akár 15 ezer Ft különbség is lehet.

És ne hamarkodd el a döntést, tapizz meg más fegyvereket is! Lehet, hogy találsz számodra kényelmesebbet, tetszetősebbet.

2016. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jing Gong remek kezdő, haladó fegyvereket gyárt és nem kivétel ez alól a g36 szériájuk sem.


Én imádtam! Kényelmes, strapabíró, pontos, jó. Aztán beleszerettem egy acél AK-ba. Hát... mái napig bánom, hogy eladtam a g36-osom.

2016. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!