Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein port hogyan kell...

Protein port hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
A csomagolásra az van írva,hogy minden nap 2x kell inni belőle,pihenőnapokon is.Szerintem ez nagyon nagyon sok.Nem elég edzés után meginni egy adaggal?

2016. ápr. 16. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez étrend-kiegészítő. Ha a napi fehérje beviteled rendben van, akkor bőven elég edzés után (akkor sem kötelező).
2016. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Cortez70 ***** válasza:
Nincs kötelező mennyiség. A napi fehérjebeviteled egészíted ki vele. Sima kaja ez is, nem csodaszer.
2016. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 16. 15:50
 4/21 anonim ***** válasza:

Simán elég edzés után, sőt máskor fölösleges is, mivel edzés után több protein kell, hogy segítse újra felépíteni, tovább fejleszteni a sérült szöveteket.

Különösen edzés után 15 percig.

Remèlem segíthettem :)

2016. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen,segítettél,köszönöm! :)
2016. ápr. 19. 19:26
 6/21 Cortez70 ***** válasza:
Baromságot írt, nem segített, A kiscsákó beszopta, hogy van anabolikus ablak, ami 15 perc. lol. Semmi bajod nem lesz ha később viszel be kaját.
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Húha, valaki nagyon okosnak hiszi magát.

Nem azt mondtam, hogy baja lesz, nem is utaltam rá. Anabolikus kapu/ablak vagy 'szomtudja hogy hívod lètezik, kicsit utána kéne nézni a dolgonak mielőtt másokat oltani próbálnál, kiscsákó.

2016. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Cortez70 ***** válasza:
Nem létezik kiskocsog. 45 vagyok, 30 éve edzek, szóval te nekem ne ugass be kisgyerek. Sehol nem vagy hozzám és itt nulla leszel ennyi ésszel ezt garantálom töki.
2016. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én pedig személyi edző 19 éve, szóval lehet, hogy jobban tudom.

Minden edzéssel, testépítéssel, sporttáplálkozással, tömegnöveléssel kapcsolatos könyvet kívülről fújok és szinte mindegyikben, amelyeket olvastam, szó esik az anabolikus kapuról. Attól, hogy valaki régóta csinálja, nem azt jelenti, hogy mindent tud, én se állítom magamról ezt :)

2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Cortez70 ***** válasza:
Ne is állítsd magadról kisgyerek. A legtöbb edző nem ért a dolgokhoz. Olvasd a powerbuilder oldalt is öcsi, ne csak a bodybuilder oldal baromságait nyomjad.
2016. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!