Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud küldeni linket...

Noel37 kérdése:

Valaki tud küldeni linket olyan airsoft fegyverről ami kb 30 ezer forint és 350 fps körüli?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
de minőséget mér nem vársz mellé ugye? :)
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ne legyen egy rakat sz*r :D
2016. ápr. 27. 06:06
 3/4 anonim ***** válasza:
spórolj még és 40-45 ezer körül tudsz venni jót. vagy softair.hu-n nézz körül, szoktak használtakat felrakni, van egy (asszem) cyma 028-as AK 20 ezer + postaköltséggel. az admin rakta ki szóval srossz már nem lehet. múltkor volt egy csinos kis toky marui mp5 óccsón de elvitték előlem :D airsoftos fórum szóval nem nagyon fognak átb*szni max ha olyantól veszel cuccot aki pl 2 napja regisztrált :D minél régebbi egy tag annál biztosabb, hogy nem b*sz át mert külön témában vannak azok akikkel nem érdemes üzletelni :) jó keresgélést, más fegyók is vannak ám :) ne riasszon el az hogy használt, én a pisztolyomat vettem használtam és tökéletesen működik. itt ott van rajta egy kis karcolás de amúgy semmi baja
2016. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

-Olcsó

-Ismert

-Tuningolható...


Ez egy jó AK.


[link]

-Tuningolható

-Nagyon ismert


Ez már egy picit drágább de ha van rá pénzed akkor inkább ezt vedd,persze én inkább AK-t veszek,de a te döntésed.

2016. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!