Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy bokszoló nem jár...

Ha egy bokszoló nem jár amatőr versenyekre, hanem egyből profinak áll, érhet el komoly eredményeket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Előbb talán teljesíteni kéne amatőrben.Szerintem nincs olyan bokszoló a világon, aki rögtön profiban kezdte.Ha kihagyja valaki az amatőrt és rögtön profinak áll, kaphat akkora pofonokat hogy elmegy a kedve az egésztől.Baromság amit írtál.Nem érhet el komoly eredményeket, mert egyáltalán nincs tapasztalata.
2016. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de,vannak ilyenek.

felhozó emberként dolgoznak mint ökölvívó.

itthon is van nem 1 ilyen ember és akit láttam 3/40es mérlege volt,nem is vállalta az arcát a riporthoz.

megbeszélik a fellépő pénzt,persze mindenki tudja gyakorlatilag esélytelen,az ifjú titán szétcsapja 3-4 menetben aztán mindenki boldog.

a felhozó embernek ott a pénz,az ifjú titánnak szintén ott egy kis zsebpénz és meccsrutin.

a kemény fej nem árt hozzá,mert ha gyorsan levernek az nem jó meccsrutinfejlesztésnek a komolyabb emberkéknek.

2016. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tori :-) válasza:

Nem lehetetlen,viszont attól függ mennyi ideje csinálja.Attól is függ mennyire tehetséges.Sztem nem baj ha lenne pár kissebb versenye elötte,de nem kötelező.Annélkül is lehet elérni eredményeket,csak lehet nem elsőre,de ezt be kell tőrni!Csak idő kérdése!!

Én is bokszolok,bár én még juniorban,és csak fél éve kezdtem,de az edzőm és az eredményeim szerint különlegesnek számítok.Az első meccsem akkor volt mikor ½ hónapja bokszoltam.Egy már 2 éve bokszoló ellen mentem és nem tudott legyőzni,döntetlen lett.Van esély a profiban is ilyen sikerre!! 15,L

2016. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges amit írsz. Vagy nagyon ígéretes tehetség vagy, jó edzővel és menedzserrel, vagy tényleg csak élő zsáknak kellesz felhozó meccshez, ahogy korbács írta. Nekem tíz éve szupernehézsúlyban profiban 100.000 ft-ot ígértek meccsenként. Ha kiharcolok öt győzelmet, akkor felkúszik a gázsi több százezerre is. A feleségem miatt nem vágtam bele. Volt még egy kollégám a profiknál, de ő csak rutinos felhozó meccsekhez kellett, alkalmanként negyvenezret kapott. Ő 50 kg-os, kisebb súlycsoportú. Ezért a súlycsoportok között is változó a gázsi (pehelysúlyúaktól indulva a szupernehézsúlyig növekszik a díjazás is).
2016. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!