Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan edzés módszert...

Létezik olyan edzés módszert amitől egy kövér ember gyorsan izmosodhat? Milyen mozgást kell végezni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Jó étrend, illetve kondi terem.

Vagy végezz fizikai munkát.

2016. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
napi 8 óra fizikai munkától abszolút nem lesz senki erős
2016. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem tudod miről beszélsz.

Vegyünk egy kőművest, napi 8 óra fizikai munka. Erő tekintetében meg hmm... fizikai nyers erőt nézve, megnézném mikor ér fel hozzá egy irodában dolgozó ember, egyéb edzések nélkül.

Szóval nem erősít?

Alapból jó lesz az állóképessége, és a munka sok izmot mozgat.

2016. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
80%

Egyszer elmentem kalákában segíteni építkezni egy rokonomnak. 22 éves karatés gyerek voltam, egyetemista. Életemben nem végeztem fizikai munkát, csak edzettem.


Volt egy habarcsos kád vagy mi. Odaálltam az elejéhez. A hátulját egy tagbaszakadt munkás nem tudta egyedül felemelni. Elől ment a nyápic pesti gyerek, hátul meg két megtermett munkás. Így vittük. A páncéltőkés zongorát is simán felemeltem akkoriban. Ennyit az "irodai munkásokról".

2016. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!