Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Madách musical tánciskolában...

A Madách musical tánciskolában mennyi a tandíj?

Figyelt kérdés
És azt én választhatom meg, hogy melyik csoportba kerülök óraszám szerint (hallottam heti 2, de heti 5 óráról is), vagy ők osztanak be?

2016. jún. 11. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél évre kb 130.000.-

Ha jelentkezel el kell menned a felvételire, ahol betanítanak egy rövid koreográfiát. Az igazgató megnézi hogy mozogsz, stb és részben ez alapján beoszt. Ezen kívül leginkább a balett tudás számít annál hogy melyik csoportba kerülsz.

Általában először bekerülsz egy AK (alapképzés) csoportba, ahol heti 6 óra van (3 balett, 1 modern, 1 sztepp és 1 musical): heti 3 napon van egymás után 2 óra.

Utána ha nagyon tehetséges vagy átkerülhetsz AH-ba (haladó) ahol már több óra van (nem tudom pontosan mennyi).

2016. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊
2016. jún. 13. 01:06
 3/4 anonim válasza:
Szia!Én oda járok es AH-ban vagyok ahol pl.én kedden és csütörtökön 3 és fél orám van(elég durván hangzik de hogyha jo a kornyezet akkor ki lehet birni)szombaton pedig 2 és fél óra de a nap az attol függ hogy kinél mi
2016. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor is 130ezer/félév a tandíj, ha államilag támogatott vagy az alapfokú művészeti iskolában?
2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!