Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi kérdésem létezik?...

Az alábbi kérdésem létezik? -kérdés és magyarázat hosszú, de kérlek olvasd el-

Figyelt kérdés

Van olyan hely, külön csoport, akármi, ahol a telteknek, súlyosabbaknak tartanak valamilyen órát -edzés-, nem "vegyesen" a soványokkal, bónusz ha külön a fiúk-lányok?


Fogyózni szeretnék, nemrég ment is -úgy ahogy- de a költözéssel egy hétig gyorskajákon éltünk, műkajákon, aztán már kívánom... Az a baj, hogy amikor -mint például ma nemrég- eltervezek valamit, nem tudom megcsinálni. Ma az volt, hogy futáshoz felöltöztem -este-, le is mentem, először végig sétáltam azt ahol futottam volna, de aztán majdnem elsírtam magam -miután felértem az is volt- mert nem tudtam egyszerűen, túl félelmetes volt egyedül a sötétben valamiért + cikinek éreztem...

Gondolkoztam, vagy este megyek -amit megpróbáltam- vagy kora reggel, amikor senki nincs, DE,

korán reggel azért nem tudok mert egyrészt mosott sz@r vagyok, zombi, szóval használhatatlan, másrészt direkt azért mentem volna sötétben, hogy ha mellettem mennek el se lássanak -annyira-.


este pedig nem tudom, de egyszerűen berezeltem és majdnem elfogott a sírógörcs, és csak a biztos idegen szemek mentes lakásomba akartam visszamenni.


Valószínűleg edzőterem lesz, csak azzal is az a baj, sok idegen jó alakú ember, és amilyen "szerencsém" van, kortársak is, alapból félek majdnem minden embertől, de a tiniktől és a "friss" felnőttektől is akik olyanok mint egy nagyra nőtt tinik, főleg fiúktól, hát ha még edzőteremben vagy valamilyen órán lennék, félek, hogy mit gondolnak, hogy rosszat mondanak, gondolnak rólam, hogy esetleg cikiznének, de

ha ilyen külön akármi lenne ahol külön a telteknek ill. súlyosabbaknak lenne óra, ahol úgymond együtt lehetne fogyózni, oda mernék elmenni, azt hiszem.


Illetve ha kérdéses, hogy túl élelem e edzés van de hatásos, olyat is vállalnék ezer örömmel.


Köszönöm szépen ha végig olvastad! :)



2016. júl. 6. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a 3. kerületben lakok.
2016. júl. 6. 23:59
 2/8 A kérdező kommentje:
lemaradt, ha számít valamit: 15/L 66,4 kg és 163 cm
2016. júl. 7. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem neked pszichiáter kellene nem edzés
2016. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozok ahhoz, amit előző mondott. NEM vagy kövér, max 5 kilót lehetne leadnod, arra meg ott a futás. Vagy menj el jógázni. De tényleg, akkor legalább részben feloldódnak a lelki gubancaid :)
2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak fogyni akarsz nem muszáj mozognod, kalóriaminuszban fogysz amúgy is, nem a mozgás miatt
2016. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nem mindegy, hogy abból a 66kgból mennyi a zsír és mennyi az izom, tehát lehet hogy kövér.



Az viszont biztos, hogy mindenki magas ívből tesz rá, hogy hogy nézel ki. A terembe mindenki edzeni jár, nem pedig nézelődni.

2016. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne erdekeljen, hogy mit gondolnak mások. Valahonnan el kell kezdeni!


15 évesen gyorskaján élni? Hát ez sem az egészség titka... A LEGFONTOSABB, hogy normálisan egyél!!!! SEMMI GYORS KAJA! Nuku!!!


Nem feltétlenül kell terembe menned, ha ennyire félsz... Menj jógázni, vagy csinálj otthon minden nap 20 fekvőt 50 guggolást 30 homorítást 50 lábemelést... Ha kitartó vagy akkor meg fogsz változni...


De ezt igazábol nem velünk, hanem magaddal kellene megbeszélned, mert ez nem normális.


Sok sikert, és kitartást!

2016. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ennél az "edzéstervnél" az is jobb, ha nem csinál semmit...
2016. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!