Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kamaszkori elhízás. Valaki...

Kamaszkori elhízás. Valaki segítene sportot esetleg étrendet ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok duci, de két éve 10kg-mal kevesebbet( 156cm 37kg) mutatott a mérleg, ( magasabb max 2cm-rel lettem 47kg) nem mintha azt szeretném mind visszafogyni, inkább izmosítani, karcsúsítani, de ha 4-4kg lemenne tökre boldog lennék.

2016. júl. 17. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Nagyon fiatal lehetsz.


Azt ugye tudod, hogy a gyerekkori testsúlyod sosem fogod visszanyerni, mert erősödik az alkatod. (én 17 évesen 70 kiló voltam, manapság már az anorexiáig fogyhatnék akkor sem lennék 70 kiló)


Ha teheted, akkor semmiképpen ne a mérleget figyeld, ha pedig izmosodni szeretnél, akkor próbálkozz valamilyen saját testsúlyos edzésformával, például fegyenc edzés, vagy ha tudsz terembe járni, akkor nézz meg egy TRX-et.


De a neten is sok jó videót találni például ilyesmi gyakorlatokkal: [link]

2016. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D nemrég lettem 15, azt mondják már nem igen nőhetet semmit, max 1-2 cm-t, remélem azért ennél tovább már nem igen hízok. A videó tök jó volt, és igen szeretnék izmosítani, szálkásítani, köszi a választ.
2016. aug. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!