Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni gördeszká...

El szeretnék kezdeni gördeszkázni, melyik gördeszka az ami a legmegbízhatóbb? 20. 000Ft szánnék rá 14 éves lány vagyok és 60 kiló szóval hogy elbírjon. Nehéz megtanulni? Én egy longbordra gondoltam de nem tudom még.

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

sima deszkával trükközni szoktak, egyre nehezebb trükköket megtanulni folyamatosan lehet, ennél fogva állandóan tanulsz, eleinte nehézkes

longboarddal csak menni szeretnél vagy downhillezni(dombos,hegyes helyeken leejtőn menni)? mert ha csak gurulgatni az 2nap azt meg van tanulva, downhill nehezebb és veszélyesebb sokkal

pennyboarddal csak menni szoktak de nekem nem jön be

deszkak.hu

2016. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem oxelo van és nagyon brutál [link]
2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak közlekedésre használnám,suliba menni stb..

Melyik az amelyikkel kisseb az esély hogy elessek? Tudom mindeggyikkel el lehet esni de valamelyik el,csak könnyeb.

2016. júl. 22. 01:45
 4/4 anonim válasza:

Szerintem az Oxelo Yamba is jo.

Könnyedén lehet vele menni és azzal suliba menni vagy a városba ide oda is jó.Én Oxelo Yambát szeretnék most de mindenkinek más más fajta tetszik :)

2016. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!