Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 59 éves túlsúlyos nő vagyok....

59 éves túlsúlyos nő vagyok. Most megint hiztam. Van valami olyan eszköz amit itthon tudnék sportolásra használni? Vagy nekem már annyi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 Cortez70 ***** válasza:
100%
Van. Pl a szobabicaj, ellipszis tréner is jó erre. De kimehetsz gyalogolni is. Meg kevesebb szénhidrátot kellene enni.
2016. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Köszi ! Az ellipszisről nem hallottam valami jókat. A szénhidrás csökkentés ma megkezdődött. Reggelim egy nagy tányér saláta / paprika, paradicsom, jégsaláta, uborka, kaliforniai paprika / egy vékony szelet rozskenyér 3 szelet vékony parizer. Ittam egy pluszt reggel. Kávé édeskével.
2016. aug. 5. 06:55
 3/74 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hiába hallottál rosszat az ellipszis trainerről, az egy nagyon jó eszközbár tény, hogy em az olcdó 60-70.000ft alatti katrgória...

De!

Szobabiciklit ès az ellipszis trainerezést eddig mindig a hangja miatt utáltam meg és hagytam abba...

Kicsit nehéz volt rávennem magam, de elkezdtem munkába és munkából gyalog hazajárni, ez napi 2×40 perc séta.

+ még a step padot tudom ajánlani, ha otthon szeretnél mozogni.

Hangja nincs, olcsó, hatèkony eszköz.

Youtube on steppadra nagyon sok edzèst lehet találni.

2016. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond az ellipszissel, jó kis kardiogép és az ízületeket sem terheli. A kaja nem tuti így, több fehérje kellene, másrészt a párizsi eleve kuka. Vágóhídi hulladék csak.
2016. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem. Ez volt itthon. Mit szerezzek be?
2016. aug. 5. 07:25
 6/74 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mehetne reggelire a zöldségek mellé tojás vagy bármilyen normális sovány hús (csirke, pulyka, hal, marha, stb.) De ne adalékanyagos felvágott legyen.
2016. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
A tojás elkészitése csak keménytojás lehet? Ma veszek sovány hust magamnak. A Férjem nem vevő az uj életformámra. Néztem a sport eszközt, hát nem tudom....
2016. aug. 5. 07:30
 8/74 Cortez70 ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne nyers tojás legyen. Lehet főzve, sütve, mindegy. Kell a megfelelő fehérjebevitel, ez a lényeg.
2016. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
De azt valami zsiradékon kell megsütni. Az nem nyomja a bevitt kalóriát?
2016. aug. 5. 08:12
 10/74 anonim ***** válasza:
100%
a főtt tojás laktat és tovább nem leszel éhes. 1 főtt tojás (nem kell kenyér) és egy kávé (felejtsd el az édeskét, nem jó az! finom a kávé üresen is)
2016. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!