Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Talán "tehetséges" vagyok?

Talán "tehetséges" vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet hülyén hangzik de annyi verekedést láttam képernyőn, tv-ben(batman(összes részét több ezerszer láttam, játékban szétvertem minden rosszakaró pokrócarcút) ês egyszerűen úgy érzem h belémrögzült csomó mozdulat, ilyen krav maga félék..és rendes bunyóban is megmutatkozott...elég fura...kezdjek el krav magázni vagy vmi harctanfolyamra.járni mert ez lehet értêkes adottság vagy csak egy átlagos dolog ez?

2016. aug. 31. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

igazából nem a mozdulatok fogások az elsődlegesek egy harci helyzetben,hanem a bunyó közbeni stressz megszokása a cselekvőképesség megőrzése nyomás alatt és a kezdeményezés.

de menj le boksz edzésre,az az alap aztán kiderül mennyire tetszik neked és mennyire tudod alkalmazni a látottakat.

krav edzéseken nincsen küzdelem,ott a taktikai rész ami hasznos,ezért kell mellé mindenképpen küzdősport.

a bunyó alapja az ökölharc ezért érdemes pár évig ökölvívással kezdeni.

amit meg írsz,az inkább önismeret nélküliség,álmodozás.

mert tegyük fel lemész edzésre,ott lesz egy órás kemény kardió amin kiköpöd a tüdőd,zsákolás,ugrókötél,iskola,páros gyakorlat,aztán mielőtt még összerogynál jön 5-8 menet párcserés bunyó.

szóval nem az van,hogy kipihenten koncentráltan állsz oda az edzés elején pofozkodni,hanem általában a végkimerülés előtt egyel.

2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!