Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy reagál a szervezetem, ha...

Hogy reagál a szervezetem, ha az esti futás után nem eszek már, csak vizet iszok kb 6-7 dl-t? Ritkán eszek egy narancsot. Le kell fogynom májbetegség miatt.

Figyelt kérdés
A futás előtt kb 2-2,5 órával eszek utoljára normálisan, de az is diétás étel. Este 8-kor futok, és 10felé fekszek le.

2016. szept. 10. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel éhesebb leszel. Néha én is amikor este futok nem eszek lefekvés előtt max egy banánt vagy müzliszeletet. Viszont reggel megeszek egy "fél disznót".
2016. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert úgy tudom, az esti futás(főleg ha intervall), kiveszi az összes szénhidrátot a szervezetből, és az nem tud regenerálódni.Nincs miből. Ezért is kelek ki az ágyból úgy, mint egy nyomorék, mert az izmokból is "kiszívja" a szervezet a maradékot éjjel. Viszont reggeli futás után amúgy is ennénk, ami tápanyagutánpótlást jelent. És állítólag ekkor jobban beépül a tápanyag a sejtekbe, és a sérült sejtek is hatékonyabban kicserélődnek . Erre várok megerősítést, vagy cáfolást.
2016. szept. 11. 04:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen lehetne esti futás után is enni valamit, de mivel így csinálom, így az a kérdés, hogy így jó-e.
2016. szept. 11. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!