Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fifa 17 demo kicsit laggol...

Bálint2004 kérdése:

A fifa 17 demo kicsit laggol de az eredeti játék is ( fog? (GTX 960 VIDIKARI)

Figyelt kérdés
Leszedtem originről a fifa 17 demot és olyan mintha nagy lenne a pingem pedig a netem tökéletes mert máshol nem laggolok most meg akarom venne az egész játékot ott is laggolni fog? Mert gondolom még a demo-t nem annyira fejlesztették ki de nem tudok előre is köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Originen soha többet ne vegyél játékot jobb ,ha hallgatsz rám már 4 szer szoptam be. Nem pont ilyen kis dolgokkal pl megvettem a Bad Company 2-öt steam-en keresztül majd késöbb áthelyeztem originbe (mert voltak vele bajok, és azt javasolták hogy abban működni fog faszán)..nagyon jól működött benyelte a cd kulcsot "cd key already in use" majd beszélni kellett a supportal ahol kb szarnak az ember fejére. Tehát ,ha valami baj van Origines játékkal ne a gépet okold gtx 960-nak úgy kéne vinni azt a retket mint rongy amúgy lehet azért, mert demo.
2016. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gele19 válasza:
Csak jelzem, megvettem a játékot (mint mindig), a netem nekem is jó (7-8 ping), minden játékkal hibátlan, de a fifa 17 szintén sokszor akad (laggol). Ez a sóher ea kapcsolódási rendszerének köszönhető, a p2p, vagyis a peer to peer, ami közvetlenül a másik játékoshoz kapcsolódik ezer hibalehetőséggel.
2016. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó: ez valszeg azért van, mert még viszonylag új a játék
2016. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gele19 válasza:

Nem hiszem, ez több éves tapasztalat, a p2p kapcsolat valakinél jól muzsikál valakinél nem, teljesen független hogy jó-e a net vagy nem. Bemásolok egy ea választ hogy egyértelmű legyen:

"Ahogy már korábban érintőlegesen említettem, a legvalószínübb oka az egész mizériának egy kapcsolattípus-inkongruitás. A német térségben pl. a Kabel Deutschland internetszólgáltatóval vannak kapcsolathibák egész Németország szerte.

Lehet, hogy egy tizedannyira jó kapcsolattal, de más szólgáltatóval teljesen folyékonyan menne a játék. Ehhez még hozzájön, hogy az okozója ezeknek a hibáknak, többek között software frissítésekböl fakadhatnak, mint a korábban említett német kollegák esetében. Ott egy friss Xbox One Update csapta ki a biztosítékat az adott játékosoknál.

A szervertől való távolság csak játék után és előtt veszi figyelembe a rendszer. A meccs kizárólag a két játékos között zajlik, persze, ha a rendszerünkhöz való közvetítés nem tökéletes, ami tucatnyi tényezőn múlhat, akkor keletkezhetnek ilyenfajta frusztrációk. Megértésedet ez ügyben köszönöm.

Korábban már felhoztam, de mindenképp átvinném a PS4-et a helyedben egy pár ismerőshöz, akik más szólgáltatóra esküdnek. Hátha tényleg csak ezen múlik. Otthoni számtechnikus ismerőseim általában a UPC-t és a Digit javasolják. Egy próbát mindenképpen megér.

Üdvözlettel,

David H.

EA Felhasználói élmény csoport"

2016. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínüleg az EA cseszett el vmit.
2016. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!