Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Reka Van 5 perced...

Rubint Reka Van 5 perced videoi hatasosak voltak nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnék minimum 10 kg-ot, de nem tudom hogyan. Futni jó lenne, csak ahhoz most nincs jó idő. Itthon szeretnék tornazni. Próbáltam több torna videót is,de például a Norbi videók túl hosszúak, nincs rá időm. Rubint Réka van 5 perced videókat kezdtem el ma és arra lennék kíváncsi nektek hatasos volt e.

15/l



#torna #fogyás? Rubint Réka
2016. okt. 21. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Diétás étrend aerob ennyi
2016. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül nem fogsz fogyni,főleg nem 10 kg-ot.
2016. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogtam hű de nagy diétába, de nem eszek édességeket. Nagyon néha egy kis darab csokit vagy egy péksütit. Vizet iszok. 6tól nem eszek. es azokat a videókat nem csak egyszer csinálom, 2szer-3szor.
2016. okt. 26. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert hülye vagy, most mondták el

Mindegy hogy eszel e édességet ha a ch keretedbe nem fér bele a sok általad rendesnek vélt kaja sem...

A réka videok egy kalap szrt sem érnek, mint már mondtam aerob kell neked, és ha 6 után nem eszel az az egyik legnagyobb baromság

4 óráig szívodik a kaja, az az 4 óránként lehet enni, csak ne szemetet hanem értelmes táplálékokat, az az válogass össze mondjuk 2 g ch / tskg -ot, mellé nyugodtan 1,5-2 g fehérjét tesztsúlykilogrammonként (főleg ha szereted a husokat) és mellé mondjuk 1g zsír /tskg-ként, ha lehet többszörösen telitett zsírsavak pl lenmagolaj stb

2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emelett használd az izmaidat mert különben azok lesznek elsőnek lebontva, és végezz aerobot
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!