Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téli futáshoz melyik felső a...

Téli futáshoz melyik felső a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

5-15 fok, ilyen időhöz szeretnék venni egy felsőt. Ez a kipsta is jó? Mármint ilyen tapadós is jó ilyen időjárásban? Van előnye egyiknek másiknak (tapadós kontra lazább futófelső)?

Ha pedig 5 alá esik a hőmérséklet, akkor egy vékony kabátot még magamra veszek.


2016. nov. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Télen nem 5-15 fok van... + a kettő rohadtul nem mind1...
2016. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, akkor őszi+téli időhöz, de gondolom tőled normális választ úgyse kapok.
2016. nov. 2. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy sima pulóver is megteszi.
2016. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Futás közben kb 10 fokkal melegebbnek érezzük az időt, mint a valós.. tehát 5 fokban simán van 15fokos hőérzetünk, 15 fokban meg lazán elvagyunk rövidujjuban... szóval itt a normális válaszod, de a kérdésed ettől még hülyeség...
2016. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van olyanom, mint a 2. az egy nagyon könnyű polár szerű anyag. Az általában már nekem sok.


Jellemzően egy hosszú technikai fölé (olyasmi, mint a kipsta) egy rövid technikait szoktam venni, ez kb 0 fokig elegendő (mellé egy nagyon jó nedvszívó technikai sapka, és egy szélálló kesztyűm van).


A hosszú felsőt, mint a 2. már csak 0 fok alatt szoktam hordani.

2016. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!