Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » EZ így hülyeség amit csinálok?

EZ így hülyeség amit csinálok?

Figyelt kérdés

hetente 3 edzésem van, hétfőn, szerdán, pénteken ( karate) most leginkább a technikázni kezdtünk, szóval az hülyeség, hogy én már 1,5 hónapja kedden, csütörtökön és szombaton otthon bevezettem egy jó 2 órás erősítő edzést?? 8 fajra fekvő van benne, mindegyikből 4x11et csinálok ( először 10et csináltam, de aztán növeltem 1el, mert gondoltam itt az ideje) hasazni is szoktam, abból is olyan 7-8 gyakorlat, valamelyikből 4x30at pld hasprés, de van amelyikből csak 15öt 20at...

Ez így hosszú távon elronthat valamit a szervezetemben? bocsánat nem értek ehhez, de a válaszokat előre köszönöm, illetve, a hasizom, ha viszonylag gyorsan izmosodom, akkor egy félév után már nagyjából jól kivehető lesz? mindenemmel megvagyok elégedve, de a hasammal nem.

17F



2016. nov. 20. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2 órás edzés biztos hogy nem erősítő, hanem állóképesség növelő lesz. Valószínűleg a gyakorlatok sincsenek teljesen rendben, szerintem olvass utána normálisan. Hasra pedig az izomzaton felül alacsony testzsír kell.
2016. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, esetleg tudsz valamit linkelni?

Amúgy erősebbnek érzem magam, és sokan megjegyezték, hogy izmosodtam is.

2016. nov. 20. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzést olvasd el a gyakorlatok miatt, az ismétlés számok jók. Meg olvas chalistenics témájú oldalakat.
2016. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, esetleg, ha lemegyek egy ilyen huzockodóprakba és odamegyek azokhoz akik streetworkoutoznak az nem lenne biztosabb? gondolom, csak nem olyanok, hogy elzavarnak :D
2016. nov. 20. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően sajátsúlyos edzések passzolnak a küzdősportokhoz. Nem tudsz velük olyan hirtelen izomtömegnövelés eredményezni, hogy belassulj tőle. De érdemes lenne normális, nem csak hasamra ütök gyakorlatokat végezni, egyrészt az izületek megóvása érdekében fontos a helyes technika minden gyakorlatnál, másrészt te is jobban fejlődsz ha helyesen végzed őket.
2016. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!