Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb lovas sport? (ugratás-military-díjlovaglás-lovastorna-fogathajtás-wes tern)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Nekem a díjlovaglás nagyon tetszik, de a távlovaglást választanám, ha versenyezni szeretnék valamilyen lovas sportban. (Bár a távlovaglást nem írtad válsztási lehetőségnek.) És a western is nagyon látványos szerintem.
2010. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszzi igazad van:D
2010. máj. 11. 21:17
 3/17 anonim válasza:
alap hogy a díjugratás :D
2010. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Hát pontosan nézőpont kérdésee:D

Nekem a dijugratás és a military tetsziik : )

2010. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Sokan a díjlovaglást tartják a lovaglás csúcsának (talán mert az a legkeményebb)
2010. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
legszebbnek a díjlovaglást és a voltizsálást mondanám viszont én azt annyira nem szeretem. legjobb sorrend számomra: military-dijugratás-lovastorna-fogathajtás-western
2010. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem Voltizs, Díjugratás!
2010. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A díjugratás látványos, de egyáltalán nem szép sport, tönkrevágja a ló lábát... A military izgalmas, szívesen csinálnám, meg a távlovaglást is, mindkettő terep, ezért tetszenek :-) A díjlovaglást is szeretem, a lovastorna látványos, de különösebben nem tetszik. A fogathajtásnak főleg a lovasszán részét szeretem, a western lovaglást pedig szívesen kipróbálnám..
2010. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Máté T. válasza:

A military az nem jó beteg dolog. méghogy a díjugratás vágja tönkre a ló lábát. A militaryban fix akadály van amibe ha beleér a lába borul a ló lovasostól is.

1. ugratás

2. galopp

3. díjlovaglás

2010. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Military! :) versenyszerűen is
2010. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!