Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Klasszikus vagy kortárs...

Klasszikus vagy kortárs balett oktatás Szegeden felnőtteknek? (19/L)

Figyelt kérdés

Szeretnék balettozni, persze nem profi szinten, csak magáért a mozgás művészetért. Találtam neten több tánciskolát is, de azt szeretném tudni, hogy melyik a legjobb, ahol tényleg jó a tanár is, és komolyan veszi.

(Táncoltam régebben modern és társas táncot, és vékony vagyok (úgy hallottam néhol ez is számít))



2016. dec. 5. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom elmentél-e a kérdés kiírása óta valahova,de ajánlom figyelmedbe a Tiszavirág Tánctanodát :) Egy fiatal egyesület, kedves és szerintem nagyon jó oktatók, vannak klasszikus és kortárs óráink is, kezdő/haladó(bb) szinteken is. Van facebook meg sima oldala is (a facookos gyakrabban frissül), keress rá ha gondolod!
2016. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! nem még nem mentem el sehova, februártól tudom majd elkezdeni de nagyon szimpatikus volt az oldaluk de azt nem találtam sehol, hogy mennyibe kerülnek az órák nem tudja esetleg valaki?
2017. jan. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!