Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy soha nem...

Előfordulhat, hogy soha nem fogom tudni megcsinálni a spárgát, ha amúgy nem vagyok hajlékony, bármennyit is nyújtok?

Figyelt kérdés
Vagy hosszú, kitartó munkával elérhetem a célom? 24 éves vagyok, 10 évesen sportoltam, akkor meg tudtam csinálni. Azóta nem mozogtam semmit, pár éve kezdtem el újra. Most olyan sportot választottam, amihez hajlékonynak kéne lenni, de félév után (mindennap 20 perc nyújtással) sem értem el a célom. Fejlődtem valamennyit, de pár hónap után stagnáltam.
2016. dec. 15. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
én 1 hónapja kezdtem el nyujtani spárgához, úgy hogy egy átlag ember alapbol hajlékonyabb volt nálam, meglepőek az eredmények, meg az izomlázak xd
2016. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!