Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar a...

Lányok! Titeket zavar a nagyobb cici fitness edzés közben? Esetleg tudtok jó sportmelltartót ajánlani? (Nem baj, ha picit drágább. )

Figyelt kérdés
Sokat edzek, sportolok. Általában hiit, tabata, futás vagy egyébb intenzív mozgásforma. A sport és a diéta miatt alig maradt mellem, úgyhogy márciusban fogom csináltatni. 310cc implantátumok lesznek berakva. Ha valakinek van tapasztalata, hogy ez mennyire zavar ugrálás közben, akkor írjon bátran! :)
2016. dec. 30. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Nike felsőket tudom ajánlani, az oldalon többfajta is van azokat nézd meg és akkor látni fogod melyik a legjobb neked. Picit drága de nekem bevált😇
2017. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már vettem fehérnemű üzletben majdnem 10.000 Ft-ért sportmelltartót, de most az új szerzeményem sokkal jobb, és olcsóbb:

[link]

Vékony alkatú vagyok, de 75D mellmérettel, ez a melltartó biztonságosan tartja mozgás közben.

2017. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!