Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok nekem? (19/L)

Figyelt kérdés
sZÓVAL arra jutottam, hogy hiányzik valami az életemből, és talán ez az. 19 éves lány vagyok, 160 centi, 50 kiló körül, gizda kezeim vannak de elég férfias/izmos lábaim, azt hiszem apukámra ütöttem e téren haha. Eddig összesen két hónapot GYÚRTAM:D egyszer egy konditerembe, de oda kezdett járni egy kellemetlen ismerősöm, úgyhogy abbahagytam. Igazából nem akarok se testet építeni se fogyni, jól akarom érezni magam. Táncra is gondoltam, vagy valami gimnasztika, de nem tudom hogy az adottságaimhoz mi illene. Úszás? Jóga?? Komolyan, bármire nyitott vagyok, árasszatok el. Köszi köszi

2016. dec. 30. 20:28
 1/5 anonim válasza:

Szia

Szerintem az úszás az jó ötlet, én is jártam úszni heti 2-szer és annyira jól átmozgatta az izmaimat, mostanaba faj a hátam de amikor úszni jártam nem fajt, fogyni nem fogsz szerintem tőle de hat nem is akarsz.

2016. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a SittesTréning (saját testsúlyos (kör)edzés) és a CrossFit jön be nagyon. Előbbire ezen a néven tudsz keresni az interneten vagy a FaceBook-on. Hamar jó kondiba lehet tőle kerülni és a társaság is remek.CrossFit/Funkcionális ezdés sok helyen van manapság, de szerintem kevés a szakmailag jó. Ha érdekel, tudok ajánlani néhány ilyen helyet.

Az úszás mindent megmozgat, kíméli az ízületeket, rekreációra és állóképességfejlesztésre is jó. Szinte bármilyen más mozgás mellett csinálhatod kiegészítőnek. Tavasztól a kerékpározás is nagyon jó, kellemes program, nemcsak sport.

Valamilyen nőies mozgást mindenképp ajánlanék, torna, tánc, jazzbalett, pilates, jóga, akrobatika, műugrás, stb., amihez kedved van.

2016. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés nem sittes am a küzdősportokon pl kickbox-on gondolkoztál már ?
2016. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
box :)
2016. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el rúdtáncolni, kérlek! Azok alapján amit leírtál muszáj! Nem viccelek, a rúdtánc egy mostanában nagyon feltörekvő sport. Egyszerre építi az izmokat, fejleszti a hajlékonyságot, akrobatikusságot, nőiességet. Bárki elkezdheti nemtől, kortól, edzettségi szinttől függetlenül. A legtöbben azért nem merik elkezdeni, mert hogy nem elég erősek vagy hajlékonyak hozzá, de minél tovább űzöd ezt a sportot, úgy erősödsz meg. Én egy éve csinálom (19 éves lány vagyok) és nagyon megéri. Kérlek próbáld ki, imádni fogod!

Néhány motiváló kép:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=rCRP-5om_3Y&t=42s

2017. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!