Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden reggel fél óra szobabic...

Minden reggel fél óra szobabiciklizés (12km), délután súlyzós edzés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 05:17
 1/5 A kérdező kommentje:
A munkám miatt csak így tudom megoldani az edzéseket. Nyárra le tudok fogyni így 12kg-t?Ch-szegény diéta mellett.
2017. jan. 3. 05:19
 2/5 anonim válasza:
kb heti 1kg ami lehet fogyni normálisan. 3 hónap alatt simán teljesíthető. van rá 5-6 hónapod ha kitartó vagy és már csak nagyjából is jól csinálod a kajálást és edzést meglesz.
2017. jan. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fél óra okés, de a 12km már bajos, elég nehéz egy szobabicikli, 12km-en keresztül cipelni nehéz lenne... fél óra alatt meg max kocsival...

De ha az órájára gondolsz, az egy kamu adat, arra ne adj... 2 külön márka de sokszor 2külön típus teljesen más adatot tol az arcodba... de mivel az elmozdulásod 0... így valójában semmit nem teszel meg... bőven elég ha az időt nézed, semmi értelme életszerűtlen távolságokat tippelgetni...

2017. jan. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x teljes testes súlyzós edzés, és akár minden nap mehet a biciklizés. Legjobb lenne intervallban (váltogatva a gyors és lassú tempót) nyomni 20 percet a súlyzós edzés után, akkor lenne a leghatékonyabb.
2017. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es,bármilyen hihetetlen, észrevettem hogy nem hagytam el a szobát. Nem is az a lényeg, hanem az idő. Minden nap emelem pár perccel.
2017. jan. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!