Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet (videót)...

Milyen edzéstervet (videót) ajánlanátok otthonra?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, olyan tornagyakorlatokat szeretnék csinálni, ami otthon is elvégezhető, és az egész testet átmozgatja, erősíti. Korábban már tornáztam itthon, de olyan gyakorlatokat csináltam, amiket én találgattam ki, és egyáltalán nem biztos, hogy jól végeztem el őket. Főleg olyan videókat keresek, amiken meg tudom nézni, hogy hogyan kell rendesen, ''szabályosan'' végezni a gyakorlatokat.
2017. jan. 8. 09:26
 1/3 anonim válasza:
A saját testeddek tudsz dolgozni, meg a Youtubeon van egy csomo video, pl Rubint Reka
2017. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rubint Rékát ajánlom én is, a videó végére már ordibálni fogsz a géppel mikor mosolyogva megszólal, hogy már csak 4 és csinál még 8at te meg már azt se tudod, hogy van-e még ép izmod, szóval tényleg átdolgoztat :D a személyi dj-je pedig fenomenális, szakadni szoktam a röhögéstől rajta.
2017. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!