Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy növeljem a húzódzkodásaim...

Hogy növeljem a húzódzkodásaim számát?

Figyelt kérdés

Hagyományosan edzettem szériában, de 3x11 ismétlés már nem megy, pedig 3x10 kiment még.

Hallottam erről a GTG módszerről, hogy keveset csinálok, de sokszor és nem egyszerre, hanem szétbontva a nap folyamán. Jelenleg ha formában vagyok szerintem össz-vissz 15 húzódzkodás menne.

Most 10-esével csinálom naponta 3x. Aztán majd 5x és végül 10x10-et akarok egy nap alatt. A célom 20-25 húzódzkodás.



2017. jan. 15. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Harcos húzódzkodás edzésterv való erre.Heti öt alkalommal egy ismétléssel többet minden alkalommal,csökkenő piramisban.
2017. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régen próbáltam. Ott is ugyanez volt, hogy eljutottam odáig, hogy tízesével húzódzkodtam, de egy idő után már nem tudtam megcsinálni az utolsó szabályos ismétléseket, mert az utolsó vagy utolsó előtti szériánál már teljesen kimerültem.
2017. jan. 15. 17:03
 3/3 A kérdező kommentje:

S, most is ugyanez volt, hogy 3x11 ismétlés, fogom szépen, az első széria pikk-pakk lemegy. A második már nehézkes, besavasodok mint az állat, de még kimegy. Az utolsóban meg már nem megy ki a 11. ismétlés szabályosan, nem bírom becsületesen a rúd fölé vinni az állam.

Mondjuk lehet az is bejátszik, hogy az elején mellkasig húzom magam szinte, de ez először fel se tűnt.

Van aki meg csak épphogy átdugja az állát a rúd felett.

2017. jan. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!