Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

FLX Flexistretcher tapasztalat?

Próbálta már valaki ezt az eszközt?

Pár napja találtam rá a Flexistrettcher nevű, flexibilitást növelő eszközre egy angol oldalon. Úgy tudom, kifejezetten táncosoknak fejlesztették ki.

Műkorcsolyázom, ebben a sporthoz pedig nagy jelentősége van a hajlékonyságnak.

Szeretném fejleszteni a spárgáimat (bal spárga, jobb spárga, angol spárga), illetve az állóspárgámat - Grand Rond De Jambe. Ezenfelül az Arabesquem, és a Penchém -spirál - szeretném nyújtani. A videók és képek alapján, amiket néztem, pedig kifejezetten ezeknek az elemeknek erősítését segíti elő.

Ha már próbáltátok, mit tapasztaltatok? Mennyire hatásos, illetve milyen tempóban lehet vele fejlődni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. febr. 2. 12:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék hastáncra járni. Van valakinek tapasztalata? Hova lenne érdemes menni?
16/l. Hasprések, guggolások, fekvő támaszok számát naponta növelve, rendes étrend mellett pocakot is eltudunk tüntetni, illetve feneket izmosítani, melleizmot?
Használta valaki az Oto e-shape készüléket? Mi a tapasztalat?
Már sok éve küzdősportolok, nagyon szeretem, de mégsincs kedvem edzésre járni. Hasonló tapasztalat?
Frenetic vagy Nike sportmelltartó a jobb? (méret, tartás, kényelem) Minden egyéb tapasztalat is érdekel.
Rashguard ruha méretezés, haználati tapasztalat?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!