Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kineznek az edzoterembol?

Kineznek az edzoterembol?

Figyelt kérdés
Par napja kezdtemel edzoterembe jarni. Rajtam kivul mindenki vekony, feszes, izmos. En meg vagy 15 kilotol akarok megszabadulni, ugyhogy gondolhatjatok, hogy nemvagyok egy modell alkat. Hurka itt hurka ott. De szeretnek ezen valtoztatni. Az edzom nemmindig tud velem eljonni, igy megyek egyedul is. Nagyon rosszul erzem magam, ahogy ramnez ek az emberek. Lehet, hogy semmi nincs benne, de azt erzem, hogy engem neznek mikozben futok es remeg a haj rajtam. Pont a futopad mogott van par taposogep es bicikli. Meg a rengeteg tukor.. Ti, akik edzoterembe jartok, hogyan neztek egy ilyen kis kezdore!?

2017. febr. 15. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én régebben jártam. Sosem tartoztam a kigyúrtak közé, de vékony izmos alkatom van/volt..

Én ha találkoztam egy ilyen emberrel akkor örültem, hogy próbál tenni ellene. Volt hogy beszélgettem is "kezdőkkel", hogy milyen jó, hogy lejárnak és ne adják fel, tippeket próbáltam adni stb.


Szerintem senki nem néz ki téged onnan. Fel a fejjel és csináld tovább. Ne ez tántorítson téged vissza!! Szurkolok!

2017. febr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nyugi ezzel sokan vannak így. Köztük én is. Csak én épp a soványságom miatt hiszem azt, hogy kinéznek, pedig nem. Edzőterembe azért jár az ember, hogy lefogyjon/izmosodjon. Légy büszke magadra, mert nem sok túlsúlyos ember teszi azt, amit te. A legnehezebb lépés már meg volt, rávetted magad, hogy elkezdj edzeni. Most már csak csináld és minden jó lesz. Pozitívan állj hozzá. Kitartáást! :))
2017. febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aki bámészkodni akar meg máson csámcsogni, annak mindegy lesz, hogy kit néz. A normális embert meg nem érdekli. Varázslatos módon nem csak azok járhatnak edzőterembe, akik eleve vékonyak és unalmukban szobabiciklizgetnek minden délután.
2017. febr. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan kezd elegem lenne abból, hogy minden nap van egy ilyen kérdés. Ha be akarod magyarázni magadnak, hogy téged bámulnak, akkorne járj terembe és maradj dagadt. Ha meg szeretnél változtatni, akkor felejtsd el a kényszerképzeteided és eddz keményen. Senkit sem érdekel a teremben a másik. Mindenki a saját testét építi.
2017. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csaj vagy pasi vagy? Ha pasi, akkor csak bebeszéled... ha csaj, akkor meg azért néznek, mert csaj vagy, nem pedig mert hurkás, sokunknak pont az jön be...
2017. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy mások mit gondolnak? Nem ismerkedni jársz oda. Magadra gondolj ne másokra. Ennyi erővel ne is mozdulj ki a lakásból, mert az utcán is kinézhetnek vagy melóban, metrón stb..
2017. febr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele. Én csak azt nem értem hogy futni, biciklizni otthon is lehet, miért kell ezért edzőterem?
2017. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

", de azt erzem, hogy engem neznek mikozben futok es remeg a haj rajtam."


A kutya nem foglalkozik veled, csak bekepzeled.

2017. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az utcán nem érzed rosszul magad, ha néznek?
2017. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz vele. Igaz én jégkorongozom, nem pedig edzőterembe járok, de én is kezdő vagyok. Szánalmas mikor elterülök mint a karácsonyfa januárban, mert kifulldok, és néznek. Társak, edzők stb, de ők is elkezdték valahol, és nem profiként. Ők sem voltak mindig izmosak, fittek, gondolj erre. Másrészt meg, nem is ismernek, szerintem nem foglalkoznak veled különösebben.
2017. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!