Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnék hajlékonyabb lenni?

15éves fiú vagyok és az a problémám,hogy nagyon kötött vagyok pl nem tudom megérinteni a lábujjaim nyújtott térdel. Valamint a többi testrészem a hátam is nyagyon kötött(vékony vagyok 58kg). Ez mennyire normális? Mit tudnék ellene tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, sport

02-15 21:10  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
tornazz, jogazz, vegezz nyujto gyakorlatoka rendszeresen, azok jot tesznek a kotottseg ellen.: )

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-15 21:31 Privát üzenet
Teljes mértékig normális.Gondolom egy elég magas illető vagy.Azoknak is ahogy nekem az ínszalagok nem nyúlnak meg annyira, hogy "megérintsék a lábujjaikat"(190 cm vagyok).Eszméletlen, miért akarod megérinteni a saját lábujjadat!?

Passzív nyújtással meglehet nyújtani a szalagokat, amikkel majd később megtudod érinteni a lábujjadat...De értelmetlen folyamat az egész + sérülés veszélyes.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 02-15 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 évesen még belefér hogy hajlékonnyá váljak? Nem akarok balerina szintű hajlékony lenni, de azért szeretnék egy spárgát lenyomni meg hogy úgy általában lazább és hajlékonyabb..
Szeretnék hajlékonyabb lenni, minél hamarabb. Minden nap fél órát nyújtani sok, vagy mehet?
Ha hajlékonyabb szeretnék lenni, melyik fajta jógát ajánlanátok?
Hogy tudnék hajlékonyabb lenni?
Eléggé merev a testem és szeretnék hajlékonyabb lenni. Mit tegyek?
Hajlékonyabb szeretnék lenni, de hogyan?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu