Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap nyújtok, akkor...

Ha mindennap nyújtok, akkor mennyi idő alatt megy le a spárga? (francia vagy angol gyorsabban? )

Figyelt kérdés
Egy órát szánok rá, nulláról kezdem az egészet, de nem vagyok túlságosan merev. Nektek mennyi idő alatt ment le?

2017. febr. 19. 18:41
 1/3 anonim válasza:
87%
Kedves kérdező! Én kiskoromban jártam rsg-re . A francia spárga ott se ment le de az angol simán. Egy barátnőmnél pont fordítva volt. Alkati kérdés az egész. 18 éves fejjel elhatároztam,hogy a nulláról lenyomom a spárgát. Nem erőltettem meg magam. Volt olyan nap is amit kihagytam. Így 2 hónap alatt ment le. Az rsg oktatóm mindig azt,mondta hogy fürdés után lazíts. Fontos,hogy nyújts előtte, különben másnap arra ébredsz,hogy iszonyúan fáj a lábad (tapasztalat). Szerintem kitartás kérdése az egész. Hajrá! :)
2017. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi :)
2017. márc. 9. 19:39
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem két nap alatt (!) ment le a jobb haránt (francia) spárga nulláról. Eddig sosem ment, első nap is csak kevés kellett hozzá.


Bár a kérdés már picit régi (ha lement gratulálok :)), azt ajánlom, hogy keress olyan videókat, hogy "How to get flexible one day" és "How to do splits in one day". Az első ugyen hogy hogy legyél hajlékony egy nap alatt, a második meg hogy menj le spárgába 1 nap alatt. Napi 2 órát nyújtottam, 1-t hajlékonyságra, 1-t pedig spárgára, 2. napra gond nélkül lement.


Remélem tudtam segíteni! :)

13/l

2017. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!