Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? (Többi lent)

Hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 17 éves lány vagyok, 166 cm és 51 kg. Egy fél éve váltottam életmódot, ekkor kezdtem el jobban odafigyelni az étrendemre is. Kisiskolás korom óta sportoltam, 10 éve úszom. Viszont az elmúlt időben azt vettem észre, hogy az úszással nem érek el látványos eredményt, nem formálódik a testem, hanem csak szinten van tartva. Ezért elkezdtem itthon edzeni januártól. Ennek már láttam is az eredményét. Viszont az úszás edzésen, valószínűleg emiatt, leromlott a teljesítmények a többiekhez képest. Így elhatároztam, hogy befejezem az úszás edzést (heti 2-3x jártam) és mást fogok edzeni. Először úgy volt, hogy itthon, de apa mondta hogy hajlandó lenne befizetni konditerembe. Ennek megörültem és kitaláltam, hogy kondizni fogok járni. Csak az a probléma, hogy fogalmam sincsen, hogy hogyan kezdem el. Személyi edzőre nincs pénz és nem szeretnék úgy edzeni, hogy fogalmam sincs mit csinálok. Valaki tudna tanácsolni valamit hogy hogy kezdjek neki? Nem vagyok teljesen kezdő, az úszás miatt. Ti hogy kezdtetek el kondiba járni? Magatoknak csináltatok edzéstervet? Mi alapján? Kérlek segítsetek!

2017. febr. 20. 22:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!