Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ropognak...

Mért van az hogy ropognak recsgnek a végtagjaim és még csak 19 vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő életmód, genetika, kezdődő betegség.
2017. febr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb mindenem ropog. Több orvosnál is voltam, mindegyik azt mondta, hogyha nem érzek fájdalmat, akkor nincs probléma. Szerintem a biztonság kedvéért szedj valami ízületvédőt (zselatintól kezdve az Arthro Guardon keresztül a glükozaminig rengeteg hasznos dolog van), de nyugi, nem lesz semmi bajod, genetika. Amúgy még nálad is fiatalabb vagyok, 14F. :D
2017. febr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pont azért. Mert növekedsz (vagy nemrég fejezted be), és a szervezeted meg kell tanulja magát. Persze, lehet, hogy túl merevek az ízületeid, ezen mozgással lehet segíteni. nyugi, majd el fog múlni, feltéve, ha fölöslegesen nem ropogtatod őket (azon kívül, hogy idegesítő, tönkre is teheted az ízületeidet). Ízületvédő gyógyszerekkel nem igazán érdemes kísérletezni (feltéve, ha nem doki írja fel), helyettük egyél inkább sok természetes zselatinban gazdag ételt (körömpörkölt, kocsonya, csirkepaprikás stb :) ) A Ca-tabletták pedig eszedbe se jussanak. És ha unatkozol, olvasd el ezt: [link]
2017. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igyál több vizet!
2017. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!