Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolás közben miért kezdek...

Sportolás közben miért kezdek el szédülni?

Figyelt kérdés
Mostanában előjött ez a probléma. Ha elkezdek intenzíven játszani, egyből kék-zöld foltokat látok, nem bírok állni a lábamon. Ez miért van? Annyi édességet eszem, hogy csak na... Mindenhol azt írják hogy "egyél szénhidrátot"..., én meg eszek eleget. Mondjuk most egy kicsit felhagytam a sportolással, mert új suliba kerültem, és a régiben kézilabdáztam elég keményen, és akkor semmi bajom sem volt. :/ Segítsetek, mi lehet a baj?

2017. febr. 22. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen felmegy a vérnyomásod.
2017. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vizivásra nagyon figyelj oda, ne egyél annyi édességet, hogy csak na, hanem összetett szénhidrátokat fogyassz... és válassz, vagy magas szénhidrát alacsony zsír, vagy fordítva, de egyszerre a kettőt ne.

Ezen kívül érdemes lenne kivizsgáltatni magad.

2017. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak fáradt vagy, vagy nem iszol elég vizet. Egy időben nekem is ez volt, azóta figyelek a vízfogyasztásra és az alvásra. Amióta iszok (vizet) és alszom eleget, nem szokott ilyen problémámm lenni
2017. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!