Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésformát válasszak?

Milyen edzésformát válasszak?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek!

Olvastam, hogy nem jo mindig egyféle edzésformát választani... az utóbbi időben sok cardiot csináltam, általában videókra tornázok. Természetesen erosítek is. Az a bajom a videókkal, hogy már nem találok olyat, amiben ne ugyanazok a cardio "elemek" szerepelnének, és szeretnék megmozgatni más izomcsoportot is.


Orulnék, ha tudnátok ajánlani valami hatékony mozgásformát, amit itthon is lehet tornázni. Futni is rendszeresen járok.



2017. febr. 26. 11:36
 1/2 What to eat ***** válasza:
100%
Ezekkel a videókkal az a baj, hogy nem progresszívak, a legelső alkalmakkor még letud fárasztani, de ha már huszadjára csinálod, nem sokat érsz vele. De ha feltétlenül erre az otthoni tornázásra vágysz, talán az Insanity program megfelelő, ez eléggé megterhelő, hogy ne csak egy helyben toporzékolj. Ajánlom még az intervallum futásra is keres rá, eléggé megtudja dobni a futásbeli teljesítményedet.
2017. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Igen, eszrevettem, h pontosan ez vele a baj...mar nem sokat er. Es elegge "tulterheltem" a combomat is (legalabbis ugy erzem), mert minden videoban a guggolas az alap... rakeresek, koszi a tippet. :)
2017. febr. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!